czwartek, 1 września 2016

Tintowe kwiaty..

Za bazę do mani, które chcę Wam dziś pokazać, posłużył mi Orly Mirrorball. Odbiłam na nim kwiecisty wzór z płytki Creative Shop 01 (czerń to Born Pretty Store), a następnie pokolorowałam go tintami Kaleidoscope marki El Corazon.
Całość utrwaliłam Seche Vite i gotowe.. :)
Niestety zdjęcia w sztucznym świetle nie oddały błysku jaki dawał Mirrorball, ale cóż.. Niestety na słonko się nie załapałam.. Musicie mi zatem uwierzyć na słowo :)

Dajcie znać jak Wam się podoba :)


[ENG]
Base colour in the manicure I am showing today is Orly Mirrorball. The design comes from plate Creative Shop 01 and I stamped it with Born Pretty Store black stamping polish. To colour the design I used Kaleidoscope Aquarelle tints by El Corazon. 
I sealed it all with Seche Vite and that was it :)

Unfortunately I took pictures in artificial lighting that does not show that gorgeous shine of Mirrorball. You'll have to trust me it looked gorgeous in the sun..

Take a look and let me know what you think :)

12 komentarzy:

  1. Nawet bym nie wpadła, żeby na takim błyszczącym lakierze zrobić tak duże i kolorewe kwiaty, a jak genialnie to wygląda! :)

    OdpowiedzUsuń
  2. przepiękny efekt, taki bajkowy :)

    OdpowiedzUsuń
  3. Ja mam ten problem, że nie umiem łączyć zdobień z lakierami holo. U Ciebie to wyszło świetnie! Muszę coś pokombinować, bo mam ich trochę, a leżą biedne nieużywane :(

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję Wam za wszystkie komentarze :) I te pozytywne i te zawierające konstruktywną krytykę.. To dzięki Wam mam motywację i siły do dalszej pracy nad moimi pazurkami :)